MÖBLER / Bord / Pelarbord 9963165
*
nr 996 3165
Pelarbord
Ett par, nyrokoko, längd: 73 cm, djup: 46 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 20:35:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 22:47:56
1
150 kr
22/11 10:07:11
2
150 kr
22/11 10:07:11
1
150 kr (Budbetjänt)
22/11 10:08:01
2
200 kr
23/11 14:38:46
3
600 kr
23/11 19:08:13
4
Vinnande bud
23/11 20:30:29
3
800 kr
23/11 20:30:29
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bord på pelarfot bord på pelarfötter nyrokoko pelarbord
-
3017 Pelarbord
1800-tal. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:08
*
Pelarbord
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 996 3165
Pelarbord
Ett par, nyrokoko, längd: 73 cm, djup: 46 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/11 22:47:56 | 1 | 150 kr |
22/11 10:07:11 | 2 | 150 kr |
22/11 10:07:11 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
22/11 10:08:01 | 2 | 200 kr |
23/11 14:38:46 | 3 | 600 kr |
23/11 19:08:13 | 4 | Vinnande bud |
23/11 20:30:29 | 3 | 800 kr |
23/11 20:30:29 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bord på pelarfot bord på pelarfötter nyrokoko pelarbord
-
3017 Pelarbord
1800-tal. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:08